Eksploroni pllaka të reja në modë

 • Kapak plastik për sigurinë e fëmijëve me gojë të gjerë 86 mm Kapak me vidë për shtyp

  Kapak plastik për fëmijë me gojë të gjerë 86 mm ...

  Emri i produktit Kapak sigurie për fëmijë me gojë të gjerë 86mm Kapak plastik për fëmijë Kapak vidhos për shtyp me udhëzues fjalë Material PP Finizim i qafës 86/400 Pesha 20G Dimensioni W:86mm H:20mm Ngjyra e personalizuar...

 • Kapak me vidë plastike 20mm24mm28mm32mm36mm

  Kapak me vidë plastike 20mm24mm28mm32mm36mm

  Emri i produkteve 20mm/24mm/28mm/32mm/36mm kapak plastik me vidë Materiali PP Mbarimi i qafës 20mm/24mm/28mm/32mm/36mm Pesha 2g Dimensioni 25.78*10.32mm(32mm) Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë ...

 • Kapak kozmetik për shishe me kapak kërpudhash 24 mm, Furnizues

  Shishe në formë kërpudhash me kapak të sipërm plastik 24 mm...

  Emri i produktit Kapak i sipërm i mbështjellës plastik 24 mm Mbulesa e shisheve në formë kërpudhash Kapaku kozmetik Materiali furnizues Kina Furnizuesi PP Mbarimi i qafës 24/415 Pesha 5G Dimensioni W: 24 mm H: 31.5 mm Ngjyra e personalizuar MOQ...

 • Këshilla zëvendësimi të rregullta dhe të gjata shiten veçmas Kapak grykë me majë të gjatë

  Këshilla zëvendësimi të rregullta dhe të gjata shiten veçmas...

  Emri i produkteve 20mm/24mm/28mm kapak plastik me pika Materiali PP Mbarimi i qafës 20mm/24mm/28mm Pesha 2g Dimensioni 22*42mm Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Vidë mbyllëse Shërbimi OEM an...

 • Kapak rrokullisje plastike 20/24/410

  Kapak rrokullisje plastike 20/24/410

  Emri i produkteve 20/24/410 kapak plastik me rrokullisje Materiali PP Finitura e qafës 20/24/410 Pesha 3,2 g Dimensioni 20,20 mm*22,53 mm Ngjyra e personalizuar MOQ 10000 copë Vidë mbyllëse Shërbimi OEM a...

Shembuj të dizajnit të brendshëm

 • shishe plastike kozmetike me pompë locioni
 • Shishe shampo plastike PET me pompë losioni Furnizuesi në Kinë
 • Shishe shampo për dhomën e mostrave të fabrikës së produkteve plastike Guoyu
 • pompë shkume për shishe shampo

rreth nesh

Fabrika e Produkteve Plastike Zhongshan Huangpu Guoyu është një prodhim i kontejnerëve plastikë për kozmetikë, industri, aksesorë elektrikë, lodra të derdhura me fryrje, mallra të përdorura çdo ditë që integrojnë zhvillimin, projektimin dhe shitjen. Ne përdorim kryesisht material PE për të prodhuar enë plastike, kapak shishe, pompë kokë dhe produkte të tjera plastike.

kuptojnë më shumë

Këtu jemi edhe ne