• Guoyu Plastic Products Pesupesuvahendi pudelid

Hiina kõrgeima asetusega äss Zheng Qinwen tegi Austraalia lahtistel oma muljetavaldava jooksu

Hiina kõrgeima asetusega äss Zheng Qinwen lõpetas oma muljetavaldava jooksu Austraalia lahtistel, saavutades suurturniiril karjääri esimese teise koha, jättes Hiina fännid üllatunud tärkavast tähest.

1

Zheng Qinweni tutvustus

Zheng, teine ​​hiinlane, kes on jõudnud suure slämmi finaali ja esimene pärast Li 2014. aasta AO tiitlivõistlust, ei suutnud laupäevases finaalis Rod Laver Arenal täiseduga kohtumises tiitlikaitsja Aryna Sabalenkaga meistritiitlit napsata, olles võitnud ja edestanud teda. maailma edetabeli nr 2 kaotas vaid 76 minutiga 6:3, 6:2, kaotades oma esimese suure üksikmängu finaali.

Zheng Qinweni siiras sõna

Viltunud lõplik kaotus on tabanud Zhengi karmi reaalsuse kontrolliga, et vaatamata hiljutisele hoogsale hooga on 21-aastasel Hiina staaril veel pikk tee minna, enne kui jõuda mängu tehniliselt ja vaimselt tippu.

"Kahju, aga nii see oli," ütles pettunud Zheng pärast finaali, mis paljastas tõusva tähe vaimse jõu puudumise suurel hetkel tohutu surve ja ootustega silmitsi seista.

"Tänan kõiki fänne, kes tulid siia mind vaatama. Minu tunded on väga keerulised, ma tunnen, et oleksin saanud paremini," ütles Zheng, kes debüteerib esmaspäeval WTA edetabelis oma esikümnes. karjääri kõrgeim koht nr 7.

"Tänan mu meeskonda, kes mind aitasid. Mulle väga meeldis Austraalia lahtistel mängida. See on minu jaoks hämmastav mälestus. Olen kindel, et tulevikus on rohkem ja parem. Xiexie!"

除臭膏-98-4
芭菲量杯盖-2

Zheng Qinwe finaalsõit võistlusel

Sabalenka esitles peaaegu veatut agressiivset tennist, et kogu võistlust kontrollida.Ta murdis Zhengi teises geimis metsiku tagakäe tagasilöögiga, seejärel tõrjus järgmises geimis kolmekordse murdepalli, et saavutada 3:0 eduseisu.

See andis kogu ülejäänud matši tooni.Zhengi esimese servi numbrid olid vaatamisväärsed – 21-aastane ei olnud teel finaali saavutanud üheski võidus rohkem kui 56 protsenti.Esimeses setis Sabalenka vastu leidis ta 63 protsenti ja lõi kuus ässa, kuid ei suutnud siiski jalule saada.

Zhengi servitulemus langes teises setis.Kolm topeltviga esimeses geimis võimaldasid Sabalenkal kohe uuesti murda;Viiendas mängus järgnes veel kaks topeltviga ning Sabalenka läks pärast lahedalt sooritatud viskelöögiga kohtumise ühe parima punkti lõppu 4:1 juhtima.

Võistluse lühikokkuvõte

Zheng võitles iga seti lõpus kõvasti, päästes esimeses neli esimest settpunkti tema vastu ja teises neli esimest meistritiitli punkti.Sabalenka suutis oma kindlal servil tagasi kukkuda, hoides end mõlemal korral kindlalt ja realiseeris oma viienda meistritiitli punkti puhta eeskäelöögiga üks-kaks.